CHLÍVEK

To pravé Meziříčí, starosta Radovan Necid i všichni lidé z kandidátky čelí v posledních čtyřech letech sérii lží a pomluv. Naši političtí protivníci se inspirovali takzvanou velkou politikou a vytvořili si pro šíření těchto lží tři nástroje:

1. Volební časopis Strany svobodných občanů (nyní takzvané Meziříčské fórum), zvaný Medřičské listy. Jeho kmenovými autory a vydavateli jsou lídryně Strany svobodných občanů Ivana Horká a její syn (dvojka na kandidátce) Aleš Horký.

2. Blog bývalého člena ODS z Jihlavy Miroslava Mareše Občasník.eu. Miroslav Mareš je v Jihlavě nechvalně známý svým politickým racketeeringem.

3. Blog Miloše Koláře z Oslavice, takzvané NovinyVM.cz.

Tato tři "média" (v Chlívku je budeme nazývat obecně"pomlouvači") používají shodné metody:
1. Vezmou běžnou událost ve městě. 
2. Zamlčí podstatné informace.
3. Přidají několik svých spekulací (lépe řečeno lží).
4. Spojí vzniklý skandál s námi.
5. Nikdy nedají prostor pomlouvanému, aby se jakkoliv k věci vyjádřil nebo ji vysvětlil.
6. Už vůbec nikdy se neomluví, ani nenapíší pravdu, i když jim dodáme všechny doklady a důkazy.
7. Už vůbec nikdy neuveřejní naši reakci.

Není to novinařina: neinformují o tom, co se stalo. Diktují vám, co si máte myslet. 

Vzhledem k tomu, že jsou za vyrábění těchto lží placeni, nedá se tomu normálně čelit. A protože se blíží volby, budete stále víc a víc zásobováni fantasmagorickými články o tom, že To pravé Meziříčí je banda hajzlíků, ktorí kradnú.

Proto jsme vytvořili speciální sekci našeho webu, kde se uvádění těchto pomluv na pravou míru budeme věnovat.

Nemusíte Chlívek číst, protože to není hezké čtení. Na druhou stranu si jej přečtěte, pokud chcete vědět, jak je vše ve skutečnosti a podle pravdy. 


Reakce na mylné informace v článku " Komentář: Zastupitelstvo, územní plán a "zelená střecha " na Lidlu" Antonína Dvořáka a v článku "Jednání o pozemcích ve Svitu neberou konce" od redakce Medřičských listů.

Malý text plný malých svinstev z dílny bloggera Mareše. Tentokrát vymyslel, že evropský projekt Safety First je nějakou odměnou pro Necida.

Miroslav Mareš a jeho výmysly tentokrát dopadly na hlavu ředitele Jupiter clubu Milana Dufka a provozovatele restaurace Dušana Tomšíka. Mareš vyinvestigoval, že Tomšík dluží Jupiteru peníze a vymyslel skandál, že je Milan Dufek po něm nevymáhá, protože je Tomšík členem ODS, stejně jako Necid, který vymáhání dluhu Dufkovi zakázal. Zároveň...

Bloger Mareš z Jihlavy někde získal fakturu za ubytování z hotelu Pod Zámkem. Faktura zní na zhruba 104 tisíc. Vymyslel obrovský skandál, že radnice nakupuje předražené služby a že za to může Necid.

Toto je obzvlášť ohavná pomluva, protože na ní není pravdy vůbec nic. Miloš Kolář napsal (a pak to rychle stáhl), že Necid, který na zastupitelstvu vykecal, že Lidl chce koupit Penny Market u nádraží, tento záměr zmařil a tak pokazil jednání o získání pozemku od Lidlu v bývalém Svitu.

Nikdo už nespočítá, kolikrát pomlouvači napsali, že Necid dosadil do Velkomeziříčska svého"stranického zástupce" P. Martakidise, aby tam hlídal jeho osobní propagandu.


Svoboda slova neznamená svobodu pomluv.