Kauza: Necid nebyl schopný za osm let vybudovat parkoviště

14.06.2018

Další z řady hloupých pomluv, vyprodukovaných pomlouvačem Milošem Kolářem. Tento blogger napsal, že díky nové radnici z KSČM mohou lidé konečně parkovat ve Svitu a Necid toho nebyl osm let schopný. 

Jak je to ve skutečnosti:

Necid nemohl parkoviště vybudovat osm let, protože město získalo tento pozemek teprve před čtyřmi lety. Minulá radnice jej totiž prošustrovala Lidlu a teď se To pravé Meziříčí snaží jej složitě a po kouskách získávat zpět. 

Odstavné parkoviště bylo naplánováno na letošní rok, a to někdy na duben - mělo se totiž začít s přípravami oprav náměstí. Necid nemůže za to, že jej komunisté svým loňským pučem z radnice vyhnali. 

Na to se ovšem Kolář nikdy nezeptal. Opět píše o Necidovi, aniž by mu dal možnost vše vysvětlit. Ale fujky, fujky, hanba!

Ptáme se tedy: Není to náhodou tak, že neschopní komunisté to měli od Necida naservírované už na duben a jen proto, že jsou to takoví neumětelové, se to zdrželo až do června?

Vzhledem k tomu, jakou chválu na komunistickou radu pomlouvač Kolář v tomto článku pěje, se tedy definitivně přihlásil k politickému aktivismu. Není to objektivní novinář, je to jeden z tvůrců volební kampaně KSČM. Mnoho zdaru přejeme :-D