To pravé Meziříčí říká: Necid zpátky na radnici!

29.06.2018

To pravé Meziříčí jako název společné kandidátky občanských demokratů a nezávislých kandidátů. Radovan Necid jako lídr a kandidát na starostu a dvacet tři skvělých, poctivých a slušných lidí, připravených pracovat opět pro Velké Meziříčí.

To je výsledek čtvrtečního zasedání nejvyššího orgánu ODS ve městě - místního sněmu. Ten určil, že občanští demokraté budou kandidovat společně s nezávislými osobnostmi města na jedné listině s názvem To pravé Meziříčí. Dále určil pořadí na kandidátní listině, včetně lídra Radovana Necida.

"Když jsme zhruba před měsícem v místní radě připravili návrh na opětovné spojení ODS s nezávislými kandidáty, ani jsme nečekali tak velký příval podpory. Lidé přicházeli nejen s nabídkou pomoci, ale i se spoustou skvělých nápadů, jak naše město posunout zase o pořádný kus kupředu," říká Radovan Necid.

O místa v zastupitelstvu se tak letos budou ucházet nejen stávající zastupitelé, například filmová kaskadérka Michaela Dvorská, lékaři Petr Juda a Libor Beneš, majitelka hotelu U Bílého koníčka Blanka Přibylová a fotograf Jiří Michlíček, ale navíc například architekt Petr Velička, obchodník Ivo Šulc, přední český mayolog Jan Koten, skvělý muzikant Josef Vaňhara, exředitelka základní školy Dagmar Suchá, trenér SKI klubu Ivo Doležal, sportovci Ondřej Žaba a Eduard Heřmánek, umělecký truhlář a restaurátor Josef Filip a celá řada dalších aktivních lidí z veřejného života Velkého Meziříčí.

"V první řadě patří všem, kdo se na kandidátní listině objeví, obrovský dík za to, že nasazují své jméno a svoji práci ve prospěch celku. V dnešní době to není samozřejmost a nesmírně si vážím jejich odvahy a chuti nezištně pracovat pro město," vzkázal Necid.

Kandidátní listiny mají politické strany a hnutí letos odevzdat do posledního července a ještě do šestého srpna je možné v nich dělat změny. "V našem případě sněm jasně rozhodl o kandidátce a zahájil diskusi o konkrétních bodech pravicového programu. Mám velkou radost, že naše rozhodnutí bylo jednomyslné," doplnil Radovan Necid.

Radovan Necid
radovan@necid.cz


To pravé Meziříčí

Kandidáti do zastupitelstva

Radovan Necid, Petr Velička, Ivo Šulc, Michaela Dvorská, Petr Juda, Blanka Přibylová, Libor Beneš, Josef Vaňhara, Jan Koten, Jiří Michlíček, Dagmar Suchá, Josef Filip, Ivo Doležal, Ivo Kaštan, Vladimír Doležal, Petr Sedláček, Ondřej Žaba, Stanislav Houdek, Pavel Munduch, Eduard Heřmánek, Antonín Tománek, Jitka Kratochvílová


Chcete nás také podpořit?